captcha

درباره ما

وب سایت  " بانک اطلاعات تور، آژانسهای مسافرتی و اطلاعات گردشگری داخلی و خارجی "  با توجه به فقدان منابع و مواخذی در صنعت توریسم و گردشگری و آژانسهای مسافرتی در ایران راه اندازی شده است. با توجه به وجود مکانهای دیدنی در کشور عزیزمان ایران، بسیاری از آنها به دلیل عدم معرفی صحیح و کامل از دید بسیاری از ما پنهان مانده اند. یکی از وظائف و رسالتهای ما در این وب سایت این است که این مکانها و نقاط دیدنی کشورمان را به کمک شما عزیزان، مسئولین و متولیان شهرها و استانهای کشور شناسایی نماییم و آنها را به بهترین شکل ممکن به هموطنان عزیز معرفی نماییم.


همچنین با توجه به فقدان اطلاع رسانی در باره اطلاعات تورهای گردشگری داخلی و خارجی و مکانی که بصورت یکپارچه امکان اطلاع رسانی توسط آژانسهای مسافرتی را داشته باشد، این وب سایت بستری مناسب را برای آژانسهای مسافرتی فراهم کرده است تا تورها و پکیج های خود را به اطلاع هموطنان عزیز برساند. با توجه به تعداد بازدیدکنندگان بسیار زیاد فارسی زبان در دنیای اینترنت فقدان یک منبع و ماخذ کاملا قابل مشاهده بوده است.


تمامی بخشهای : راهنمای گردشگری داخلی و خارجی - سفرنامه ها و گالری عکس بصورت "ویکی" طراحی گردیده اند و تمامی کاربران سایت می تواند مطالب و عکسهای خود را به این بخش ها بیافزایند. از تمامی عزیزانی که توانایی معرفی مکانهای دیدنی و تاریخی مناطق مختلف ایران را دارا هستند دعوت به همکاری میشود تا توسط بستری که برای شما عزیزان آماده خواهد شد، شهر یا مناطق مورد نظر خود را به عموم هموطتان عزیز معرفی نمایید.


همچنین برای اینکه این بستر قابل اطمینان تر و تاثیر گذار تر باشد، تنها از آژانسهای مسافرتی که دارای مجوز معتبر میباشند اقدام به ثبت نام و ارائه کنترل پنل ویژه درج آگهی بعمل می آید تا شما عزیزان بتوانید با خیالی کاملا راحت تور مناسب با بودجه و شرایط خود را پیدا نمایید.


همچنین از تمامی آژانسهای مسافرتی و گردشگری در کلیه شهرهای ایران دعوت میشود برای آگاهی از شرایط ثبت نام و اخذ کنترل پنل ویژه درج آگهی با ما تماس گرفته و یا از صفحه ثبت نام اقدام نمایند.

خبرنامه
X