برای استفاده از اپلیکیشن مسافران، جاوااسکریپت مرورگر را فعال کنید

آژانس مانیا پرواز رویایی

مدیر: مهشید مهران
مجوز بند ب:1401/21/1735
آدرس:تهران، خیابان مطهری ، انتهای خیابان ترکمنستان ، پلاک 02 ، طبقه سوم ، واحد 302
نمایش آژانس روی نقشه
توضیحات:

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری مانیاپرواز رویایی با دارا بودن مجوز بند ب به شماره ۱۴۰۱/۲۱/۱۷۳۵ از وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری و صتایع دستی جمهوری اسلامی ایران (استان تهران) ، در کنار تکیه بر سابقه مدیران خود در صنعت گردشگری و با استفاده از پرسنل کارآزموده با یاری ایزد مننان در مردادماه سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد تا به عنوان عضوی کوچک از خانواده گردشگری ایران، افتخار خدمت رسانی شایسته و استاندارد را به مردم عزیز داشته باشد.
این شرکت فعال در حوزه گردشگری و توریست ، با پشتکار و تلاش هیئت مدیره مجموعه ، که بیش از ۱۳ سال تجربه در صنعت گردشگری کشور دارند از همان سال اول همیشه در تلاش بودند تا نیازهای گردشگری و توریستی مردم عزیز ایران را برطرف سازند .


اهداف اصلی مانیاپرواز ارئه خدمات جامع در حوزه جهانگردی ، ایرانگردی از جمله برگزاری تور های خارجی ، داخلی ، صدور بلیط هوایی و رزرو هتل درحوزه خلیج فارس، آسیا، اروپا ، آمریکا و ... به همراه خدمات گردشگری ، برگزاری صفر تا صد انواع مراسم ، همایش و تمامیه موارد تشریفاتی ، ترانسفر ، CIP فرودگاه ، همچنین اخذ ویزا و انجام پرونده‌های مهاجرتی بصورت تخصصی به بیش از ۱۰ مقصد پرطرفدار جهان به گونه ای که بخش عمده ای از نیاز های مسافرین خود را در این زمینه فراهم نماید قرارداده است.

همچنین این شرکت فعالیت گسترده ای در حوزه تخصصی صدور ویزا من جمله کشور های اروپایی، امارات، هندوستان، روسیه و ... را دارد.  

"به یاد ماندنی ترین پرواز با مانیا پرواز"

 

 

تورهای مرتبط
مشاهده همه