برای استفاده از اپلیکیشن مسافران، جاوااسکریپت مرورگر را فعال کنید

آژانس ماسه های سفید

مدیر: میثم اهتمام
مجوز بند ب:ندارد
آدرس:کرج - خیابان درختی - روبروی میدان عطار - ساختمان الماس - طبقه چهارم - واحد 16
نمایش آژانس روی نقشه
توضیحات:

چرا ماسه های سفید ساحل رویایی را انتخاب کنیم ؟

شرکت خدمات هوایی و گردشگری ماسه های سفید خدمات متنوعی در زمینه ی تورهای خروجی، ورودی، رزرو هتل در سراسر جهان با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها، همکاری با آژانس های بزرگ و معتبر دنیا، استفاده از هتل های عالی در مناسب ترین نقاط هر شهر و داشتن همکارانی کارآزموده با تحصیلات عالی در سیستم هتلداری و گردشگری ، همچنین همکاری راهنمایان کارآزموده ی فرهیخته با بیشترین اطلاعات و دانسته ها، همواره به دنبال تنوع، نوآوری و پویایی بوده و بیشترین توجه را به بار فرهنگی تورها داشته است.

تورهای خانوادگی آژانس ماسه های سفید باعث شده که مشتریان گرامی ما در طول سفرها دوستان جدیدی بیابند که سالیان سال است به رفت و آمد خانوادگی با یکدیگر ادامه می دهند. ما نماینده ی رسمی شرکت ایران اسکای گروپ در استان البرز همچنین شرکت های بزرگ دیگر و چندین ایرلاین داخلی و خارجی  هستیم و همواره آمادگی داریم تا خدمات کاملی به مشتریان گرامی خود ارایه دهیم.

خدمات نوین :

آژانس ماسه های سفید در سال های اخیر با همکاری متخصصین خبره در زمینه فناوری اطلاعات و سرمایه گزاری های علمی و مالی، تلاش کرده است همگام با پیشرفت های جهانی در زمینه خدمات غیر حضوری، حرکت نماید و با ایجاد وبسایت جدید این مجموعه و ارائه امکاناتی آنلاین و لحظه ای همچون رزرو هتل های بین المللی و حطوط هوایی خارجی و داخلی، در خدمات مشتریان عزیز خود در همه ساعت و روز باشد.

در نهایت...

به شما عزیزان توصیه می کنیم با توجه به مشکلات موجود در راه اخذ ویزا، محدود بودن پروازها و همچنین استقبال همیشگی دوستداران سفر از آژانس مسافرتی ماسه های سفید با مراجعه حضوری یا تماس با کارشناسان ما ، مسیر مسافرت خود را برگزینید و هر چه زودتر ثبت نام فرمایید تا بتوانیم با ارایه ی بهترین سرویس ها در خدمت شما باشیم و سفری فراموش نشدنی را برای شما عزیزان تدارک بینیم.